Club fixtures (updated 18 September)

September 18, 2019

Curraha's David Toner

Wed 18 Sep
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Paddy O'Brien Park, (Round 4), Navan O'Mahonys V Ratoath 18:30, Ref: Patrick Melia
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Skryne, (Round 4), Skryne V Seneschalstown GFC 18:30, Ref: Marcas Donnch
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Trim, (Round 4), Trim V Donaghmore/Ashbourne 18:30, Ref: Henri Clifford
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Pirc U Rs Piltown, (Round 4), St Colmcilles V St Peter's, Dunboyne 18:30, Ref: Liam O Brien
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Dunshaughlin, (Round 4), Dunshaughlin GAA V Walterstown 18:30, Ref: Pat Clarke
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Cortown, (Round 4), St. Ultan's/Cortown Gaels V Gaeil Colmcille 18:30, Ref: Padraic Coyle
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Duleek, (Round 4), Duleek-Bellewstown V Summerhill 18:30, Ref: Brendan O Brien
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Ratoath, (Round 4), Ratoath V Kilbride 18:30, Ref: John O'Brien
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Bective, (Round 4), Bective/Cannistown V St Peter's, Dunboyne 18:30, Ref: Tom Lorton
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Carlanstown, (Round 4), St. Michael's/Nobber V Wolfe Tones 18:30, Ref: Seamus O Connor
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Donore, (Round 4), St Mary's V Donaghmore/Ashbourne 18:30, Ref: Tom O Reilly
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Slane, (Round 4), Slane V Clann na nGael 18:30, Ref: Finton O Brien
RS Awards U13 Football League - Roinn E, Venue: Castletown, (Round 4), Castletown V Blackhall Gaels 18:30, Ref: Paul Mooney
RS Awards U13 Football League - Roinn E, Venue: Longwood, (Round 4), Longwood V Na Fianna CLG 18:30, Ref: Owen Ganly
RS Awards U13 Football League - Roinn E, Venue: Rathkenny, (Round 4), Rathkenny V Moynalvey 18:30, Ref: Martin Dawson

Thu 19 Sep
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Pirc U Rs Piltown, (Round 4), St Colmcilles V Dunderry 18:30, Ref: Tommy Mc Enteggart
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Stamullen, (Round 4), St Patrick's V Ballivor 18:30, Ref: Pearse Butler
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Simonstown, (Round 4), Simonstown V Oldcastle 18:30, Ref: Mick Carroll
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Carnaross, (Round 4), Carnaross V Round Towers 18:30, Ref: Paul Mooney

Fri 20 Sep
Fairyhouse Steel - Senior Football Championship, Venue: Donore, (Relegation Play-Off), St Patrick's V Wolfe Tones 19:45, Ref: David Gough

O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 8, Venue: Skryne, (Round 3), Skryne V Trim 19:00, Ref: Stephen Dawson

Sat 21 Sep
Fairyhouse Steel - Senior Football Championship, Venue: Bective, (Relegation Play-Off), Seneschalstown GFC V Longwood 17:00, Ref: TBC
Ted Murtagh Clothing & Footwear, Trim - Senior Hurling Championship, Venue: Pirc Tailteann, (Semi-Final), Longwood V Kildalkey 17:00, Ref: Jason Buckley
Meade Potatoe Co. - Intermediate Football Championship, Venue: St. Finians Park, (Preliminary Quarter-Final), Ballinabrackey V Walterstown 17:00, Ref: Colm Mc Manus
UniFlu - Intermediate Hurling Championship, Venue: Pirc Tailteann, (Semi-Final), Gaeil Colmcille V Clann na nGael 15:30, Ref: Stephen Masterson
UniFlu - Intermediate Hurling Championship, Venue: Trim, (Semi-Final), Drumree V Dunderry 17:15, Ref: Bernard Heaney

Minor Hurling Championship Division 1, Venue: Kildalkey, (Round 5), Kildalkey V Killyon/Longwood 14:00, Ref: Owen Ganly
Minor Hurling Championship Division 1, Venue: Athboy, (Round 5), Clann na nGael V Trim 14:00, Ref: Mark Reilly
Minor Hurling Championship Division 1, Venue: Kilmessan, (Round 5), Kilmessan V Ratoath 14:00, Ref: Bernard Heaney
Minor Hurling Championship Division 2, Venue: Kiltale, (Round 5), Kiltale V St Peter's, Dunboyne 14:00, Ref: TBC
Minor Hurling Championship Division 2, Venue: Rathmolyon, (Round 5), Rathmolyon V O Mahony's / Wolfe Tones 14:00, Ref: Niall Burke
Minor Hurling Championship Division 2, Venue: Dunderry, (Round 5), Dunderry V Na Fianna CLG 14:00, Ref: Gerry O Brien
RS Awards U13 Football League - Roinn F, Venue: Moylagh, (Round 3), Inny Gaels V Ballinabrackey 12:30, Ref: Seamus O Connor
RS Awards U13 Hurling League - Roinn A, Venue: Paddy O'Brien Park, (Round 3), Navan O'Mahonys V Kildalkey 12:00, Ref: Bernard Heaney
RS Awards U13 Hurling League - Roinn A, Venue: Dunderry, (Round 3), Dunderry V Na Fianna CLG 12:15, Ref: Gerry O Brien
RS Awards U13 Hurling League - Roinn A, Venue: Dunboyne, (Round 3), St Peter's, Dunboyne V Trim 14:00, Ref: John O'Brien
RS Awards U13 Hurling League - Roinn B, Venue: Grangegodden, (Round 3), Loughcrew Gaels/Gaeil Colmcille V Donaghmore/Ashbourne 12:00, Ref: Marcus Quinn
RS Awards U13 Hurling League - Roinn B, Venue: Athboy, (Round 3), Clann na nGael V Ratoath 12:30, Ref: Shane Mooney
RS Awards U13 Hurling League - Roinn B, Venue: Rathmolyon, (Round 3), Rathmolyon V Kilmessan 12:30, Ref: Niall Burke
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Drumree, (Round 5), Drumree V Boardsmill 12:00, Ref: Owen Ganly
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Killyon, (Round 5), Killyon V Kiltale 14:00, Ref: Patrick Melia
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Pirc Mhic Eoin Kilberry, (Round 5), Wolfe Tones V St. Colmcille's/St. Patrick's 14:00, Ref: Stephen Dowling
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Ashbourne, (Round 5), Donaghmore/Ashbourne V Longwood 14:00, Ref: Ian Howley
RS Awards U13 Hurling League - Roinn D, Venue: Dunderry, (Round 3), Dunderry V St Peter's, Dunboyne 11:00, Ref: Gerry O Brien

Sun 22 Sep
Fairyhouse Steel - Senior Football Championship, Venue: Seneschalstown, (Relegation Play-Off), Rathkenny V St Colmcilles 17:00, Ref: Padraic Coyle
Fairyhouse Steel - Senior Football Championship, Venue: Skryne, (Preliminary Quarter-Final), Donaghmore/Ashbourne V Curraha 17:00, Ref: David Coldrick
Ted Murtagh Clothing & Footwear, Trim - Senior Hurling Championship, Venue: Pirc Tailteann, (Semi-Final), Trim V Kiltale 14:30, Ref: Killian Jones
K Windows & Doors - Junior Hurling Championship, Venue: Pirc Tailteann, (Final), St Peter's, Dunboyne V Killyon 16:00, Ref: Gus Martyn
K Windows & Doors - Junior 2 Hurling Championship, Venue: Trim, (Semi-Final), St Patrick's V Kildalkey 11:00, Ref: Mark Reilly

O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 1, Venue: Pirc U Rs Piltown, (Round 3), St Colmcilles V St Peter's, Dunboyne 11:00, Ref: Tommy Mc Enteggart
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 1, Venue: Stamullen, (Round 3), St Patrick's V Ratoath 11:00, Ref: Liam Reddy
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 1, Venue: Skryne, (Round 3), Skryne V Donaghmore/Ashbourne 11:00, Ref: Martin Dawson
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 2, Venue: Trim Road O Mahonys , (Round 3), Navan O'Mahonys V Simonstown 11:00, Ref: Patrick Clarke
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 2, Venue: Seneschalstown, (Round 3), Seneschalstown GFC V Gaeil Colmcille 11:00, Ref: Liam O Brien
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 2, Venue: Duleek, (Round 3), Duleek-Bellewstown V Walterstown 11:00, Ref: Joe Synnott
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 3, Venue: Trim, (Round 3), Trim V Killary Emmets 11:00, Ref: Tom Lorton
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 3, Venue: Dunshaughlin, (Round 3), Dunderry V Dunshaughlin GAA 11:00, Ref: Frank Scully
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 3, Venue: Moylagh, (Round 3), Inny Gaels V Round Towers 11:00, Ref: Padraig Boylan
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 4, Venue: Carlanstown, (Round 3), St. Michael's/Nobber V Summerhill 11:00, Ref: Peter O Halloran
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 4, Venue: Kilbride, (Round 3), Kilbride V Ballinabrackey 11:00, Ref: Stephen Murphy
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 4, Venue: Donore, (Round 3), St Mary's V Moynalvey/Boardsmill 11:00, Ref: Pearse Butler
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 5, Venue: Masterson Park Ardcath, (Round 3), St.Vincents/Curraha V Wolfe Tones 11:00, Ref: Tom O Reilly
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 5, Venue: Rathkenny, (Round 3), Rathkenny V Slane 11:00, Ref: Pat Clarke
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 5, Venue: Bective, (Round 3), Bective/Dunsany V Ballinlough 11:00, Ref: Greg Carry
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 6, Venue: Moynalty, (Round 3), Moynalty/Carnaross V Longwood 11:00, Ref: Gerry Skelly
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 6, Venue: Kilcloon, (Round 3), Blackhall Gaels V Na Fianna CLG 11:00, Ref: Robbie Barrett
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 6, Venue: Kilmainhamwood, (Round 3), Kilmainhamwood V Oldcastle 11:00, Ref: Paul Mooney
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 7, Venue: Ballivor, (Round 3), Ballivor V St. Ultan's/Cortown Gaels 11:00, Ref: Gus Martyn
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 7, Venue: St. Finians Park, (Round 3), Clonard V Drumconrath/Meath Hill 11:00, Ref: TBC
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 7, Venue: Athboy, (Round 3), Clann na nGael V Dunderry 11:00, Ref: Brian (Barney) O Rourke
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 8, Venue: Ratoath, (Round 3), Ratoath V St Colmcilles 11:00, Ref: Jack Gordon
O'Reilly Solicitors U-15 Football League Division 8, Venue: Ashbourne, (Round 3), Donaghmore/Ashbourne V St Peter's, Dunboyne 11:00, Ref: Sean Gahan

Mon 23 Sep
RS Awards U13 Football League - Roinn G, Venue: Moynalty, (Round 1), Moynalty GFC V Clonard 19:30, Ref: Paul Mooney

Tue 24 Sep
JFC D Quarter-final Bective v Longwood Tuesday 24th September 8:00pm Dungany

LMFM Minor Football Championship Division 1A, Venue: Skryne, (Round 3), Skryne V St Colmcilles 20:00, Ref: Joseph Curran
LMFM Minor Football Championship Division 1A, Venue: Cortown, (Round 3), St. Utan's/Cortown Gaels/Round Towers V Ratoath 20:00, Ref: Frank Scully
LMFM Minor Football Championship Division 1B, Venue: Duleek, (Round 3), Duleek-Bellewstown V Seneschalstown GFC 20:00, Ref: Cormac Reilly
LMFM Minor Football Championship Division 1B, Venue: Simonstown, (Round 3), Simonstown V Donaghmore/Ashbourne 20:00, Ref: Keith Sheerin
RS Awards U13 Football League - Roinn I, Venue: Simonstown, (Round 4), Simonstown V Dunderry 18:45, Ref: Martin Dawson

Wed 25 Sep
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Millbrook, (Round 3), Oldcastle V St Patrick's 19:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn D, Venue: Paddy O'Brien Park, (Round 3), Navan O'Mahonys V Ratoath 18:30, Ref: TBC

Thur 26 Sep
JFC C Quarter-final St. Ultans v Dunsany Thursday 26th September 8:00pm Dungany

Fri 27 Sep
SFC Quarter-final Simonstown v Dunshaughlin Friday 27th September 8:00pm Ashbourne
JFC C Quarter-final Clann na Gael v Walterstown Friday 27th September 8:00pm Dungany

Sat 28 Sep
SFC Quarter-final Gaeil Colmcille v  Curraha or Donaghmore-Ashbourne Saturday 28th September 3:45pm Pairc Tailteann
SFC Quarter-final Summerhill v Na Fianna Saturday 28th September 5:15pm Pairc Tailteann
IFC Quarter-final Trim v Duleek/Bellewstown Saturday 28th September 6:00pm Simonstown
JFC B Quarter-final Ratoath v Trim Saturday 28th September 4:15pm Simonstown
JFC C Quarter-final Dunderry v Blackhall Gaels Saturday 28th September 5:00pm Moynalvey

LMFM Minor Football Championship Division 1A, Venue: Ratoath, (Round 4), Ratoath V Skryne 14:00, Ref: Padraic Coyle
LMFM Minor Football Championship Division 1A, Venue: Trim, (Round 4), Trim V St. Utan's/Cortown Gaels/Round Towers 14:00, Ref: Cormac Reilly
LMFM Minor Football Championship Division 1B, Venue: Ashbourne, (Round 4), Donaghmore/Ashbourne V Duleek-Bellewstown 14:00, Ref: Andrew Lenehan
LMFM Minor Football Championship Division 1B, Venue: Summerhill, (Round 4), Summerhill V Simonstown 14:00, Ref: Robbie Barrett
LMFM Minor Football Championship Division 2A, Venue: Kilbride, (Round 3), Kilbride V Drumconrath/Meath Hill 14:00, Ref: Eamon Barry
LMFM Minor Football Championship Division 2B, Venue: Masterson Park Ardcath, (Round 3), St.Vincents/Curraha V St Peter's, Dunboyne 14:00, Ref: Pearse Butler
LMFM Minor Football Championship Division 3A, Venue: Bective, (Round 3), Bective/Dunsany V Longwood/Clonard 14:00, Ref: Derek Ryan
LMFM Minor Football Championship Division 3A, Venue: Moynalty, (Round 3), Moynalty/Carnaross V Wolfe Tones 14:00, Ref: Martin Dawson
LMFM Minor Football Championship Division 3B, Venue: Syddan, (Round 3), Killary Emmets V Ballinabrackey 14:00, Ref: Stephen Dawson
LMFM Minor Football Championship Division 3B, Venue: Walterstown, (Round 3), Walterstown V St. Michael's/Nobber 14:00, Ref: Kieran Olwill
LMFM Minor Football Championship Division 4A, Venue: Athboy, (Round 3), Clann na nGael/Ballivor V St Colmcilles 14:00, Ref: Tom Lorton
LMFM Minor Football Championship Division 4A, Venue: Donore, (Round 3), Slane/St. Mary's V Gaeil Colmcille 14:00, Ref: Pat Clarke
LMFM Minor Football Championship Division 4B, Venue: Enfield, (Round 3), Na Fianna CLG V St Peter's, Dunboyne 14:00, Ref: Noel Reilly
LMFM Minor Football Championship Division 4B, Venue: Dunderry, (Round 3), Dunderry V Ballinlough 14:00, Ref: Paul Mooney
LMFM Minor Football Championship Division 5, Venue: Rathkenny, (Round 4), Rathkenny V Oldcastle 14:00, Ref: Donal Forde
LMFM Minor Football Championship Division 5, Venue: Ballinacree, (Round 4), Inny Gaels V Moynalvey/Boardsmill 14:00, Ref: Seamus O Connor
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Skryne, (Round 5), Skryne V Trim 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Dunboyne, (Round 5), St Peter's, Dunboyne V Navan O'Mahonys 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Seneschalstown, (Round 5), Seneschalstown GFC V Ratoath 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn A, Venue: Ashbourne, (Round 5), Donaghmore/Ashbourne V St Colmcilles 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Grangegodden, (Round 5), Gaeil Colmcille V Dunshaughlin GAA 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Summerhill, (Round 5), Summerhill V Dunderry 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Walterstown, (Round 5), Walterstown V St Colmcilles 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn B, Venue: Duleek, (Round 5), Duleek-Bellewstown V St. Ultan's/Cortown Gaels 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Dunboyne, (Round 5), St Peter's, Dunboyne V Ratoath 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Millbrook, (Round 5), Oldcastle V Ballivor 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Kilbride, (Round 5), Kilbride V St Patrick's 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn C, Venue: Simonstown, (Round 5), Simonstown V Bective/Cannistown 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Ashbourne, (Round 5), Donaghmore/Ashbourne V St. Michael's/Nobber 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Athboy, (Round 5), Clann na nGael V Round Towers 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Pirc Baile Ghib, (Round 5), Wolfe Tones V Carnaross 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn D, Venue: Slane, (Round 5), Slane V St Mary's 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn E, Venue: Enfield, (Round 5), Na Fianna CLG V Syddan 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn E, Venue: Batterstown, (Round 5), Blackhall Gaels V Longwood 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn E, Venue: Moynalvey, (Round 5), Moynalvey V Castletown 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn F, Venue: Ballinabrackey, (Round 4), Ballinabrackey V Ballinlough 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn F, Venue: Dunsany, (Round 4), Dunsany V Kilmainhamwood 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn F, Venue: Enfield, (Round 4), Na Fianna CLG V Inny Gaels 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn G, Venue: Moynalty, (Round 4), Moynalty GFC V St Vincent's 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn G, Venue: St. Finians Park, (Round 4), Clonard V Curraha 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn G, Venue: Boardsmill, (Round 4), Boardsmill V Drumconrath/Meath Hill 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn H, Venue: Duleek, (Round 5), Duleek-Bellewstown V Seneschalstown GFC 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn H, Venue: TBC, (Round 5), Gaeil Colmcille V Walterstown 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn H, Venue: Pirc U Rs Piltown, (Round 5), St Colmcilles V Trim 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn H, Venue: Simonstown, (Round 5), Simonstown V Navan O'Mahonys 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn I, Venue: Dunshaughlin, (Round 5), Dunshaughlin GAA V St Patrick's 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn I, Venue: Dunboyne, (Round 5), St Peter's, Dunboyne V Simonstown 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn I, Venue: Ballivor, (Round 5), Ballivor V Donaghmore/Ashbourne 12:30, Ref: TBC
RS Awards U13 Football League - Roinn I, Venue: Dunderry, (Round 5), Dunderry V Ratoath 12:30, Ref: TBC

Sun 29 Sep
SFC Quarter-final Ratoath v Skyrne Sunday 29th September 3:45 pm Pairc Tailteann
IFC Quarter-final Nobber v Ballinbrackey or Walterstown Sunday 29th September 3:45 pm Trim
IFC Quarter-final Dunderry v Oldcastle Sunday 29th September 2:00pm Ballinlough
IFC Quarter-final Meath Hill v Castletown Sunday 29th September 2:00pm Pairc Tailteann
JFC Quarter-final Ballivor v St.Vincents Sunday 29th September 3:45pm Walterstown
JFC Quarter-final Dunsany v Gaeil Colmcille Sunday 29th September 5:00pm Kilmainham
JFC Quarter-final Summerhill v Moylagh Sunday 29th September 5:00pm Kildalkey
JFC Quarter-final Clann na Gael v St.Ultans Sunday 29th September 2:00pm Trim
JFC B Quarter-final Boardsmill v St.Patricks Sunday 29th September 12 noon Seneschalstown
JFC B Quarter-final Simonstown v Slane Sunday 29th September 12 noon Kilberry
JFC B Quarter-final St Peters Dunboyne v Kilbride Sunday 29th September 12: 30pm Dunshaughlin
JFC C Quarter-final Ballivor v St.Pauls Sunday 29th Sepember 2:00pm Walterstown
JFC D semi-final Bhulf Tón CLG v Dunboyne Sunday 29th September 11:00am Dunshaughlin
JFC D semi-final St. Colmcilles v Longwood or Bective Sunday 29th September 12:00pm Duleek

O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 1, Venue: Dunderry, (Round 3), Dunderry V Ratoath 11:00, Ref: Conor Ferguson
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 1, Venue: Kildalkey, (Round 3), Boardsmill/Kildalkey V Trim 11:00, Ref: Patrick Foy
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 1, Venue: Athboy, (Round 3), Clann na nGael V Killyon/Longwood 11:00, Ref: Shane Mooney
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 2, Venue: Rathmolyon, (Round 3), Rathmolyon V Loughcrew Gaels/Gaeil Colmcille 11:00, Ref: Gerard Smith
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 2, Venue: Kiltale, (Round 3), Kiltale V Donaghmore/Ashbourne 11:00, Ref: Mark Reilly
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 2, Venue: Drumree, (Round 3), Drumree/Kilmessan V St Peter's, Dunboyne 11:00, Ref: Robbie Barrett
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 3, Venue: Paddy O'Brien Park, (Round 3), Navan O'Mahonys V St. Colmcille's/St. Patrick's 11:00, Ref: Derek Ryan
O'Reilly Solicitors U-15 Hurling League Division 3, Venue: Pirc Mhic Eoin Kilberry, (Round 3), Wolfe Tones V Na Fianna CLG 11:00, Ref: Stephen Dowling

Mon 30 Sep
RS Awards U13 Football League - Roinn H, Venue: Duleek, (Round 3), Duleek-Bellewstown V Simonstown 18:45, Ref: Martin Dawson

Sat 05 Oct
Minor Hurling Championship Division 2, Venue: Ashbourne, (Final), Kiltale V St Peter's, Dunboyne 00:00, Ref: Mark Reilly
RS Awards U13 Hurling League - Roinn A, Venue: Trim, (Round 4), Trim V Navan O'Mahonys 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn A, Venue: Kildalkey, (Round 4), Kildalkey V Dunderry 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn A, Venue: Baconstown, (Round 4), Na Fianna CLG V St Peter's, Dunboyne 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn B, Venue: Ashbourne, (Round 4), Donaghmore/Ashbourne V Kilmessan 12:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn B, Venue: Rathmolyon, (Round 4), Rathmolyon V Clann na nGael 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn B, Venue: Ratoath, (Round 4), Ratoath V Loughcrew Gaels/Gaeil Colmcille 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Boardsmill, (Round 6), Boardsmill V Wolfe Tones 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Kiltale, (Round 6), Kiltale V Donaghmore/Ashbourne 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Longwood, (Round 6), Longwood V Drumree 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn C, Venue: Stamullen, (Round 6), St. Colmcille's/St. Patrick's V Killyon 14:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn D, Venue: Ratoath, (Round 4), Ratoath V Dunderry 12:00, Ref: TBC
RS Awards U13 Hurling League - Roinn D, Venue: Trim, (Round 4), Trim V Navan O'Mahonys 12:00, Ref: TBC


Most Read Stories