Fixtures

Sunday 17 December

Leinster club SFC final
Moorefield (Kildare) v St Loman's (Westmeath), O'Moore Park, 2pm - TG4

 

Saturday 30 December

O'Byrne Cup round 1
Offaly v Wexford, O'Connor Park, 2pm
Louth v Longford, Gaelic Grounds, 2pm
Wicklow v Carlow, Bray, 2pm
Westmeath v Laois, TEG Cusack Park, 2pm

McGrath Cup round 1
Clare v Waterford, Cusack Park 2pm

Walsh Cup round 1
Carlow v Wicklow, Netwatch Cullen Park, 2pm
Kildare v Laois, Newbridge, 2pm
Meath v Antrim, Trim, 2pm
Offaly v Westmeath, Birr, 2pm

Munster SHL round 1
Clare v Kerry, Sixmilebridge, 2pm
Cork v Limerick, Mallow, 5pm

Kehoe Cup round 1
Longford v Louth, Glennon Bros Pearse Park, 2pm
Wicklow v DCU-St Patricks, Wicklow venue TBC, 2pm

 

Wednesday 3 January

Connacht FBD FL round 1
Sligo v Galway, TBC, TBC
Leitrim v Roscommon, TBC, TBC

O'Byrne Cup round 2
Dublin v Offaly, Parnell Park, 8pm
Kildare v Louth, Hawkfield, 8pm
Carlow v Meath, Netwatch Cullen Park, 8pm

McKenna Cup round 1
Tyrone v Antrim, Healy Park, 8pm
Cavan v St Mary's, Kingspan Breffni, 8pm
Down v Armagh, Pairc Esler, 8pm
Derry v UUJ, Owenbeg, 8pm
Donegal v Queen's, Ballybofey, 8pm
Fermanagh v Monaghan, Brewster Park, 8pm

Walsh Cup round 2
Wexford v Carlow, Hollymount, 8pm
Laois v Kilkenny, O'Moore Park, 8pm
Meath v Dublin, Abbotstown, 8pm

 

Sunday 7 January

Connacht FBD FL round 2
Mayo v Galway, TBC, TBC
Leitrim v Sligo, TBC, TBC

O'Byrne Cup round 3
Wexford v Dublin, Wexford venue, 2pm
Longford v Kildare, Longford venue, 2pm
Meath v Wicklow, Meath venue, 2pm

O'Byrne Cup round 2
Laois v Westmeath, Laois venue, 2pm

McGrath Cup round 2
Waterford v Cork, Fraher Field, TBC

McKenna Cup round 2
Antrim v Cavan, Glenavy, 2pm
Tyrone v St Mary's, Healy Park, 2pm
Armagh v Derry, Athletic Grounds, 2pm
Down v UUJ, Downpatrick, 2pm
Fermanagh v Queen's, Brewster Park, 2pm
Monaghan v Donegal, Clones, 2pm

Walsh Cup round 3
Wicklow v Wexford, Wicklow venue, 2pm
Kilkenny v Kildare, Kilkenny venue, 2pm
Dublin v Antrim, Dublin venue, 2pm

Walsh Cup round 2
Westmeath v Offaly, Westmeath venue, 2pm

Munster SHL round 2
Limerick v Kerry, Gaelic Grounds, TBC
Clare v Cork, Cusack Park, TBC

Kehoe Cup round 2
Louth v Wicklow, Louth venue, 2pm
Longford v DCU-St Patricks, Longford venue, 2pm

 

Wednesday 10 January

Connacht FBD FL round 3
Roscommon v Sligo, TBC, TBC
Mayo v Leitrim, TBC, TBC

McKenna Cup round 3
Cavan v Tyrone, Kingspan Breffni, 8pm
Antrim v St Mary's, Woodlands, Belfast, 8pm
Derry v Down, Owenbeg, 8pm
Armagh v UUJ, Athletic Grounds, 8pm
Monaghan v Queen's, Castleblayney, 8pm
Donegal v Fermanagh, Ballybofey, 8pm

 

Sunday 14 January

Connacht FBD FL round 4
Galway v Leitrim, TBC, TBC
Roscommon v Mayo, TBC, TBC

O'Byrne Cup semi-finals

McGrath Cup round 3
Cork v Clare, Mallow, TBC

McKenna Cup semi-finals
Section C winners v Section A winners, TBC, TBC
Section B winners v Best placed runner-up, TBC, TBC

Walsh Cup semi-finals

Munster SHL round 3
Limerick v Clare, Gaelic Grounds, TBC
Kerry v Clare, Austin Stack Park, TBC

Kehoe Cup round 3
Wicklow v Longford, Wicklow venue, 2pm
Louth v DCU-St Patricks, Louth venue, 2pm

 

Saturday 20 January

McKenna Cup final
Section C winners or section A winners v Section B winners or best placed runner-up, TBC, TBC

All-Ireland club JFC semi-finals
Lahardane (Mayo) v Multyfarnham (Westmeath), Dr Hyde Park, 2pm
Knocknagree (Cork) v Naomh Colmcille (Donegal), TEG Cusack Park, 2pm

All-Ireland club IHC semi-final
Tooreen (Mayo) v Ballyragget (Kilkenny), Gaelic Grounds, 2pm

All-Ireland club JHC semi-finals
Sylane (Galway) v Fethard (Wexford), Parnell Park, 3pm

 

Sunday 21 January

Connacht FBD FL round 5
Galway v Roscommon, TBC, TBC
Sligo v Mayo, TBC, TBC

O'Byrne Cup final

McGrath Cup final

Walsh Cup final

Munster SHL final

Kehoe Cup final

All-Ireland club SFC quarter-final
Fulham Irish (London) v Corofin (Galway), Ruislip, 1pm

All-Ireland club IFC semi-finals
Michael Glavey's (Roscommon) v Kilanerin (Wexford), O'Connor Park, 2pm
An Ghaeltacht (Kerry) v Moy (Tyrone), O'Moore Park, 2pm

All-Ireland club IHC semi-final
Kanturk (Cork) v Middletown (Armagh), Newbridge, 2pm

All-Ireland club JHC semi-final
Ardmore (Waterford) v Setanta (Donegal), Pairc Tailteann, 2pm

 

Saturday 3 February

All-Ireland club IFC final
Michael Glavey's (Roscommon) or Kilanerin (Wexford) v An Ghaeltacht (Kerry) or Moy (Tyrone), TBC, TBC

All-Ireland club JFC final
Lahardane (Mayo) or Multyfarnham (Westmeath) v Knocknagree (Cork) or Naomh Colmcille (Donegal), TBC, TBC

 

Sunday 4 February

All-Ireland club IHC final
Tooreen (Mayo) or Ballyragget (Kilkenny) v Kanturk (Cork) or Middletown (Armagh), TBC, TBC

All-Ireland club JHC final
Sylane (Galway) or Fethard (Wexford) v Ardmore (Waterford) or Setanta (Donegal), TBC, TBC

 

Saturday 10 February

All-Ireland club SHC semi-finals
Cuala (Dublin) v Liam Mellows (Galway), Semple Stadium, 2pm
Na Piarsaigh (Limerick) v Slaughtneil (Derry), Parnell Park, 2pm

 

Saturday 17 February

All-Ireland club SFC semi-final
Moorefield (Kildare) or St Loman's (Westmeath) v Fulham Irish (Britain) or Corofin (Galway), TBC, TBC

 

Saturday 24 February

All-Ireland club SFC semi-final
Nemo Rangers (Cork) v Slaughtneil (Derry), O'Moore Park, 4.30pm

 

Saturday 17 March

All-Ireland club SFC final
Moorefield (Kildare) or St Loman's (Westmeath) or Fulham Irish (Britain) or Corofin (Galway) v Nemo Rangers (Cork) or Slaughtneil (Derry), TBC, TBC

All-Ireland club SHC final
Cuala (Dublin) or Liam Mellows (Galway) v Na Piarsaigh (Limerick) or Slaughtneil (Derry), TBC, TBC