Tuesday 26th
O'Neill's U21 Football KO at 7.30pm
Grade 1 Quarter Finals
Coalisland Fianna v Pomeroy Plunkett's
Ardboe O'Donovan Rossa's v Errigal Ciaran
Loughmacrory St Teresa's v Stewartstown Harp's
Carrickmore St Colmcille's v Galbally Pearse's
Grade 2 Semi Finals
Cookstown: Eglish St Patrick's v Kildress Wolfe Tone's
Tattyreagh: Beragh Red Knight's v Greencastle St Patrick's
Donnelly Vauxhall
O'Neill's ACL Reserve & Senior at 6.45pm and 8pm
Rock St Patrick's v Clogher Eire Óg
Wednesday 27th
O'Neill's U14 Hurling League at 7.30pm
Naomh Columcille v Na Seamróga
Thursday 28th
O'Neill's U16 Football League at 7.30pm
Coalisland Fianna v Moy Tir na nÓg
Kildress Wolfe Tone's v Cookstown Fr Rock's
Ardboe O'Donovan Rossa's v Moortown St Malachy's
Edendork St Malachy's v Donaghmore St Patrick's
Beragh Red Knight's v Newtownstewart St Eugene's
Pomeroy Plunkett's v Strabane Sigerson's
Loughmacrory St Teresa's v Owen Roe O'Neill's
Both Domhnaigh v Drumragh Sarsfield's
Brackaville Eoghan Rua v Aghaloo O'Neill's
Derrylaughan Kevin Barry's v Greencastle St Patrick's
Derrytresk Fir na Chnoic v Brocagh Emmet's
Fintona Pearse's v Gael Naomh Pádraig
Urney St Colmcilles v Tattyreagh St Patrick's
Aghyaran St Davog's v Castlederg St Eugene's
Eglish St Patrick's v Clonoe O'Rahilly's
Galbally Pearse's v Killeeshil St Mary's
Rock St Patrick's v Dungannon Thomas Clarke's
Dromore St Dympna's v Cappagh
Carrickmore St Colmcille's v Trillick St Macartan's
Errigal Ciaran v Omagh St Enda's
Saturday 30th
O'Neill's U16 Football League at 1pm
Dromore St Dympna's v Errigal Ciaran
Omagh St Enda's v Cappagh
Donnelly Vauxhall ACL Reserve & Senior at 4.30pm & 6pm
Brocagh Emmet's v Errigal Ciaran
Sunday 31st
Donnelly Vauxhall ACL Reserve & Senior at 2.15pm and 3.45pm (Starred)
Clonoe O'Rahilly's v Trillick St Macartan's
Dromore St Dympna's v Errigal Ciaran
Killyclogher St Mary's v Ardboe O'Donovan Rossa's
Omagh St Enda's v Edendork St Malaghy's
Coalisland Fianna v Greencastle St Patrick's
Eglish St Patrick's v Strabane Sigerson's
Galbally Pearse's v Augher St Macartan's
Carrickmore St Colmcille's v Kildress Wolfe Tone's
Aghaloo O'Neill's v Gortin St Patrick's
Derrytresk Fir na Chnoic v Urney St Columba's
Loughmacrory St Teresa's v Cookstown Fr Rock's
Stewartstown Harp's v Brackaville Eoghain Roe's
Derrylaughan Kevin Barry's v Moortown St Malachy's
Aghyaran St Davog's v Eskra Emmet's
Dungannon Thomas Clarke's v Pomeroy Plunkett's
Moy Tir na nÓg v Donaghmore St Patrick's
Owen Roe O'Neill's v Clann na nGael
Drumquin Wolfe Tones v Rock St Patrick's
Fintona Pearse's v Killyman St Mary's
Brocagh Emmet's v Errigal Ciaran
Glenelly St Joseph's v Dregish Pearse Óg
Tattyreagh St Patrick's v Beragh Red Knight's
Drumragh Sarsfield's v Killeeshil St Mary's
Clogher Eire Óg v Newtownstewart St Eugene's
Tweet