Senior Football League Division 1
Wed, 25 May,
Wed, 25 May, Venue: Derrygonnelly, (Round 3), Derrygonnelly Harps V Maguiresbridge St Mary's 19:45, Ref: Noel Davis
Sun, 29 May,
Sun, 29 May, Venue: St Marys Park, (Round 8), Teemore Shamrocks V Erne Gaels Belleek 13:00, Ref: Joseph Corcoran
Sun, 29 May, Venue: Belcoo, (Round 8), Belcoo O'Rahilly's V Derrygonnelly Harps 13:00, Ref: Martin Higgins
Sun, 29 May, Venue: Irvinestown, (Round 8), Irvinestown St Molaises V Devenish St Mary's 13:00, Ref: Aidan Ferguson
Sun, 29 May, Venue: Shamrock Park, (Round 8), Roslea Shamrocks V Maguiresbridge St Mary's 13:00, Ref: Oliver Mc Shea
Sun, 29 May, Venue: Ederney, (Round 8), St Joseph's Ederney V Tempo Maguires 13:00, Ref: Dermott Love
Senior Football League Division 2
Wed, 25 May,
Wed, 25 May, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round 5), St Patrick's Donagh V Newtownbutler First Fermanaghs 19:45, Ref: Niall Cullen
Fri, 27 May,
Fri, 27 May, Venue: Newtownbutler GAA, (Round 1), Newtownbutler First Fermanaghs V Coa O'Dwyer's 19:45, Ref: Nigel Sweeney
Sun, 29 May,
Sun, 29 May, Venue: Brewster Park, (Round 8), Enniskillen Gaels V Belnaleck Art McMurroughs 13:00, Ref: Nigel Sweeney
Sun, 29 May, Venue: Newtownbutler GAA, (Round 8), Newtownbutler First Fermanaghs V Lisnaskea Emmetts 13:00, Ref: Eugene Mc Donagh
Sun, 29 May, Venue: Aughadrumsee, (Round 8), Aghadrumsee St McCartans V St Patrick's Donagh 13:00, Ref: Seamus Breen
Sun, 29 May, Venue: Derrylin, (Round 8), Derrylin OConnells V Brookeboro Heber McMahons 13:00, Ref: John Murphy
Sun, 29 May, Venue: Coa, (Round 8), Coa O'Dwyer's V Kinawley Brian Borus 13:00, Ref: Gerard Mc Laughlin
Erne Cup Division 1
Sat, 28 May,
Sat, 28 May, Venue: Brookeborough, (Round 9), Brookeboro Heber McMahons V St Patrick's Donagh 18:30, Ref: Shane Mc Goldrick
Sat, 28 May, Venue: Garrison, (Round 9), Devenish St Mary's V Lisnaskea Emmetts 18:30, Ref: Kevin Donnelly
Sat, 28 May, Venue: St Marys Park, (Round 9), Teemore Shamrocks V Maguiresbridge St Mary's 18:30, Ref: Barry Monaghan
Sat, 28 May, Venue: St Marys Park, (Round 9), Tempo Maguires V Newtownbutler First Fermanaghs 18:30, Ref: John Crudden
Sat, 28 May, Venue: Shamrock Park, (Round 9), Roslea Shamrocks V Derrygonnelly Harps 18:30, Ref: Philip O Connor
Erne Cup Division 2
Wed, 25 May,
Wed, 25 May, Venue: Belnaleck, (Round 3), Belnaleck Art McMurroughs V Coa O'Dwyer's 19:45, Ref: John Crudden
Sat, 28 May,
Sat, 28 May, Venue: Kinawley, (Round 9), Kinawley Brian Borus V St Joseph's Ederney 18:30, Ref: Oliver Mc Shea
Sat, 28 May, Venue: Brewster Park, (Round 9), Enniskillen Gaels V Erne Gaels Belleek 18:30, Ref: Karol Bradshaw
Sat, 28 May, Venue: Belcoo, (Round 9), Belcoo O'Rahilly's V Irvinestown St Molaises 18:30, Ref: Aidan Ferguson
Sat, 28 May, Venue: Coa, (Round 9), Coa O'Dwyer's V Derrylin OConnells 18:30, Ref: Malachy Mc Connell
MFL Division 2
Fri, 27 May,
Fri, 27 May, Venue: Lisnaskea, (Round 3), Lisnaskea Emmetts V Derrylin OConnells 19:30, Ref: Barry Monaghan
Fri, 27 May, Venue: Brookeborough, (Round 3), Brookeboro Heber McMahons V Erne Gaels Belleek 19:45, Ref: Barry Monaghan
MFL Division 3
Fri, 27 May,
Fri, 27 May, Venue: St Marys Park, (Round 3), Tempo Maguires V Belcoo O'Rahilly's 19:45, Ref: Kevin Donnelly
Fri, 27 May, Venue: St. Mary's GFC, (Round 3), Maguiresbridge St Mary's V St Joseph's Ederney 19:45, Ref: Philip O Connor
MFL Division 4
Fri, 27 May,
Fri, 27 May, Venue: Newtownbutler GAA, (Round 3), Newtownbutler First Fermanaghs V Belnaleck Art McMurroughs 19:45, Ref: Joseph Corcoran
Fri, 27 May, Venue: Garrison, (Round 3), Devenish St Mary's V Enniskillen Gaels 19:45, Ref: John Crudden
MFL Divisions 1
Fri, 27 May,
Fri, 27 May, Venue: Brewster Park, (Round 3), Enniskillen Gaels V Derrygonnelly Harps 19:45, Ref: Noel Davis
Fri, 27 May, Venue: Irvinestown, (Round 3), Irvinestown St Molaises V St Patrick's Donagh 19:45, Ref: Collum Rice
U14 Division 1
Thu, 26 May,
Thu, 26 May, Venue: Brewster Park, (FINAL), Enniskillen Gaels V Derrygonnelly Harps 19:30, Ref: Ferghal Shannon
U14 Division 2
Mon, 23 May,
Mon, 23 May, Venue: Lisnaskea, (FINAL), Derrylin OConnells V Newtownbutler First Fermanaghs 19:30, Ref: Noel Davis
U14 A Football Championship
Tue, 24 May,
Tue, 24 May, Venue: Derrylin, (Round 1), Devenish St Mary's V Aghadrumsee St McCartans 19:30, Ref: Ferghal Shannon
Wed, 25 May,
Wed, 25 May, Venue: Lisnaskea, (Round 1), St Joseph's Ederney V Derrylin OConnells 19:30, Ref: Martin Higgins
Thu, 26 May,
Thu, 26 May, Venue: Derrylin, (QUARTER FINAL), Newtownbutler First Fermanaghs V Kinawley Brian Borus 16:00, Ref: TBC
Sat, 28 May,
Sat, 28 May, Venue: Belcoo, (QUARTER FINAL), Derrygonnelly Harps V Enniskillen Gaels 16:00, Ref: Niall Cullen
Sat, 28 May, Venue: Kinawley, (QUARTER FINAL), Teemore Shamrocks V Derrylin OConnells 16:00, Ref: Joseph Corcoran
U14 B Football Championship
Sat, 28 May,
Sat, 28 May, Venue: Ederney, (QUARTER FINAL), Tempo Maguires V Irvinestown St Molaises 19:30, Ref: Eugene Mc Donagh
Sat, 28 May, Venue: Donagh, (QUARTER FINAL), Belnaleck Art McMurroughs V Roslea Shamrocks 19:30, Ref: James Lewis
Sat, 28 May, Venue: Lisnaskea, (QUARTER FINAL), Maguiresbridge St Mary's V Brookeboro Heber McMahons 19:30, Ref: Martin Higgins