Erne Cup Division 1 2015
Sat, 18 Jul,
Sat, 18 Jul, Venue: Shamrock Park, (Round 17), Roslea Shamrocks V Teemore Shamrocks 18:30, Ref: Shane Mc Goldrick
Sat, 18 Jul, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round 17), St Patrick's Donagh V Aghadrumsee St McCartans 18:30, Ref: TBC
Sat, 18 Jul, Venue: Newtownbutler GAA, (Round 17), Newtownbutler First Fermanaghs V Derrygonnelly Harps 18:30, Ref: Ferghal Cleary
Sat, 18 Jul, Venue: Kinawley, (Round 17), Kinawley Brian Borus V Tempo Maguires 18:30, Ref: Nigel Sweeney
Sat, 18 Jul, Venue: Garrison, (Round 17), Devenish St Mary's V Lisnaskea Emmetts 18:30, Ref: Niall Cullen
Erne Cup Division 2 2015
Wed, 15 Jul,
Wed, 15 Jul, Venue: Irvinestown, (Round 16), Irvinestown St Molaises V Belcoo O'Rahilly's 19:30, Ref: Dermott Love
Sat, 18 Jul,
Sat, 18 Jul, Venue: Pairc na hEirne, (Round 17), Erne Gaels Belleek V Derrylin OConnells 18:30, Ref: James Lewis
Sat, 18 Jul, Venue: Brookeborough, (Round 17), Brookeboro Heber McMahons V Irvinestown St Molaises 18:30, Ref: Paul Campbell
Sat, 18 Jul, Venue: Belcoo, (Round 17), Belcoo O'Rahilly's V Maguiresbridge St Mary's 18:30, Ref: John Mc Gauran
Sat, 18 Jul, Venue: Brewster Park, (Round 17), Enniskillen Gaels V Belnaleck Art McMurroughs 18:30, Ref: Gerard Gallagher
Minor B Football Championship
Tue, 21 Jul,
Tue, 21 Jul, Venue: Lisnaskea, (FINAL), Brookeboro Heber McMahons V Newtownbutler First Fermanaghs 19:30, Ref: Mark Curry
Minor Football Championship
Tue, 21 Jul,
Tue, 21 Jul, Venue: Brewster Park, (FINAL), Erne Gaels Belleek V Enniskillen Gaels 19:30, Ref: Joseph Corcoran
Go Games U12 Section B
Sat, 18 Jul,
Sat, 18 Jul, Venue: St Marys Park, (Round 1), Teemore Shamrocks V Belcoo O'Rahilly's 16:00, Ref: John Crudden
Sat, 18 Jul, Venue: Lisnaskea, (Round 1), Lisnaskea Emmetts V Devenish St Mary's 16:00, Ref: Philip O Connor
Tue, 21 Jul,
Tue, 21 Jul, Venue: Garrison, (Round 2), Devenish St Mary's V Teemore Shamrocks 19:30, Ref: TBC
Go Games U12 Section A
Sat, 18 Jul,
Sat, 18 Jul, Venue: Kinawley, (Round 1), Kinawley Brian Borus V Derrylin OConnells 16:00, Ref: John Murphy
Sat, 18 Jul, Venue: Derrygonnelly, (Round 1), Derrygonnelly Harps V Newtownbutler First Fermanaghs 16:00, Ref: Sean Treacy
Go Games U12 Section C
Sat, 18 Jul,
Sat, 18 Jul, Venue: Ederney, (Round 1), St Joseph's Ederney V Irvinestown St Molaises 16:00, Ref: Sean Allen
Sat, 18 Jul, Venue: Belnaleck, (Round 1), Belnaleck Art McMurroughs V Tempo Maguires 16:00, Ref: Daire O Cathain
Sat, 18 Jul, Venue: Aughadrumsee, (Round 1), Aghadrumsee St McCartans V Roslea Shamrocks 16:00, Ref: Seamus Mc Mahon
Tue, 21 Jul,
Tue, 21 Jul, Venue: St Marys Park, (Round 2), Tempo Maguires V St Joseph's Ederney 19:30, Ref: TBC
Tue, 21 Jul, Venue: Irvinestown, (Round 2), Irvinestown St Molaises V Aghadrumsee St McCartans 19:30, Ref: TBC
Tue, 21 Jul, Venue: Shamrock Park, (Round 2), Roslea Shamrocks V Belnaleck Art McMurroughs 19:30, Ref: TBC
Go Games U12 Section D
Sat, 18 Jul,
Sat, 18 Jul, Venue: Coa, (Round 1), Coa O'Dwyer's V Enniskillen Gaels 16:00, Ref: James Carey
Sat, 18 Jul, Venue: Brookeborough, (Round 1), Brookeboro Heber McMahons V Maguiresbridge St Mary's 16:00, Ref: TBC
Tue, 21 Jul,
Tue, 21 Jul, Venue: St. Mary's GFC, (Round 2), Maguiresbridge St Mary's V Coa O'Dwyer's 19:30, Ref: TBC
U16 Section A
Wed, 15 Jul,
Wed, 15 Jul, Venue: St Marys Park, (Round 1), Teemore Shamrocks V Kinawley Brian Borus 19:30, Ref: John Murphy
Wed, 15 Jul, Venue: Ederney, (Round 1), St Joseph's Ederney V Derrygonnelly Harps 19:30, Ref: Oisin Mahon
Wed, 22 Jul,
Wed, 22 Jul, Venue: Brewster Park, (Round 2), Enniskillen Gaels V St Joseph's Ederney 19:30, Ref: TBC
Wed, 22 Jul, Venue: Derrygonnelly, (Round 2), Derrygonnelly Harps V Teemore Shamrocks 19:30, Ref: TBC
Wed, 22 Jul, Venue: Kinawley, (Round 2), Kinawley Brian Borus V St. Gerard's 19:30, Ref: TBC
U16 Section B
Wed, 15 Jul,
Wed, 15 Jul, Venue: Lisnaskea, (Round 1), Lisnaskea Emmetts V Irvinestown St Molaises 19:30, Ref: Noel Davis
Wed, 15 Jul, Venue: Pairc na hEirne, (Round 1), Erne Gaels Belleek V St Patrick's Donagh 19:30, Ref: Sean Treacy
Wed, 15 Jul, Venue: Brookeborough, (Round 1), Brookeboro Heber McMahons V Tempo Maguires 19:30, Ref: Joe Smyth
Wed, 22 Jul,
Wed, 22 Jul, Venue: Irvinestown, (Round 2), Irvinestown St Molaises V Derrylin OConnells 19:30, Ref: TBC
Wed, 22 Jul, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round 2), St Patrick's Donagh V Brookeboro Heber McMahons 19:30, Ref: TBC
Wed, 22 Jul, Venue: St Marys Park, (Round 2), Tempo Maguires V Lisnaskea Emmetts 19:30, Ref: TBC
U16 Section C
Wed, 15 Jul,
Wed, 15 Jul, Venue: Belcoo, (Round 1), Belcoo O'Rahilly's V Coa O'Dwyer's 19:30, Ref: Ferghal Shannon
Wed, 15 Jul, Venue: St. Mary's GFC, (Round 1), Maguiresbridge St Mary's V Devenish St Mary's 19:30, Ref: Paul Campbell
Wed, 22 Jul,
Wed, 22 Jul, Venue: Coa, (Round 2), Coa O'Dwyer's V Newtownbutler First Fermanaghs 19:30, Ref: TBC
Wed, 22 Jul, Venue: Brewster Park, (Round 2), Enniskillen Gaels V Maguiresbridge St Mary's 19:30, Ref: TBC
Wed, 22 Jul, Venue: Garrison, (Round 2), Devenish St Mary's V Belcoo O'Rahilly's 19:30, Ref: TBC