SFL 1 2015
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: Garrison, (Round: Round 6), Devenish St Mary's V Tempo Maguires 18:30, Ref: Kevin Donnelly
Sat, 16 May, Venue: Pairc na hEirne, (Round: Round 6), Erne Gaels Belleek V St Patrick's Donagh 18:30, Ref: Dermott Love
Sat, 16 May, Venue: Belcoo, (Round: Round 6), Belcoo O'Rahilly's V Derrygonnelly Harps 18:30, Ref: Eugene Mc Donagh
Sat, 16 May, Venue: Shamrock Park, (Round: Round 6), Roslea Shamrocks V Maguiresbridge St Mary's 18:30, Ref: Noel Davis
Sat, 16 May, Venue: Lisnaskea, (Round: Round 6), Lisnaskea Emmetts V St Joseph's Ederney 18:30, Ref: Joseph Corcoran
SFL 2 Phase One
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: Brewster Park, (Round: Round 6), Enniskillen Gaels V Teemore Shamrocks 18:30, Ref: Nigel Sweeney
Sat, 16 May, Venue: Brookeborough, (Round: Round 6), Brookeboro Heber McMahons V Newtownbutler First Fermanaghs 18:30, Ref: Martin Higgins
Sat, 16 May, Venue: Coa, (Round: Round 6), Coa O'Dwyer's V Kinawley Brian Borus 18:30, Ref: Gerard Mc Laughlin
Sat, 16 May, Venue: Derrylin, (Round: Round 6), Derrylin OConnells V Aghadrumsee St McCartans 18:30, Ref: Ferghal Cleary
Sat, 16 May, Venue: Belnaleck, (Round: Round 6), Belnaleck Art McMurroughs V Irvinestown St Molaises 18:30, Ref: John Murphy
Erne Cup Division 1 2015
Wed, 13 May,
Wed, 13 May, Venue: Aughadrumsee, (Round: Round 3), Aghadrumsee St McCartans V Lisnaskea Emmetts 19:30, Ref: Oliver Mc Shea
Wed, 13 May, Venue: Shamrock Park, (Round: Round 3), Roslea Shamrocks V Devenish St Mary's 19:30, Ref: Martin Higgins
Wed, 13 May, Venue: Newtownbutler GAA, (Round: Round 3), Newtownbutler First Fermanaghs V Tempo Maguires 19:30, Ref: Dermott Love
Wed, 13 May, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round: Round 3), St Patrick's Donagh V Kinawley Brian Borus 19:30, Ref: Nigel Sweeney
Wed, 13 May, Venue: St Marys Park, (Round: Round 3), Teemore Shamrocks V Derrygonnelly Harps 19:30, Ref: Karol Bradshaw
Sun, 17 May,
Sun, 17 May, Venue: Kinawley, (Round: Round 7), Kinawley Brian Borus V Lisnaskea Emmetts 12:00, Ref: Philip O Connor
Sun, 17 May, Venue: Shamrock Park, (Round: Round 7), Roslea Shamrocks V Aghadrumsee St McCartans 12:00, Ref: TBC
Sun, 17 May, Venue: Teemore, (Round: Round 7), Newtownbutler First Fermanaghs V Teemore Shamrocks 12:00, Ref: Joseph Corcoran
Sun, 17 May, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round: Round 7), St Patrick's Donagh V Tempo Maguires 12:00, Ref: Martin Higgins
Sun, 17 May, Venue: Garrison, (Round: Round 7), Devenish St Mary's V Derrygonnelly Harps 12:00, Ref: Noel Davis
Erne Cup Division 2 2015
Wed, 13 May,
Wed, 13 May, Venue: Derrylin, (Round: Round 3), Derrylin OConnells V St Joseph's Ederney 19:30, Ref: James Carey
Wed, 13 May, Venue: Pairc na hEirne, (Round: Round 3), Erne Gaels Belleek V Enniskillen Gaels 19:30, Ref: Gerard Gallagher
Wed, 13 May, Venue: St. Mary's GFC, (Round: Round 3), Maguiresbridge St Mary's V Belnaleck Art McMurroughs 19:30, Ref: Kevin Donnelly
Wed, 13 May, Venue: Belcoo, (Round: Round 3), Belcoo O'Rahilly's V Brookeboro Heber McMahons 19:30, Ref: Philip O Connor
Sun, 17 May,
Sun, 17 May, Venue: Pairc na hEirne, (Round: Round 7), Erne Gaels Belleek V Maguiresbridge St Mary's 12:00, Ref: Nigel Sweeney
Sun, 17 May, Venue: Brookeborough, (Round: Round 7), Brookeboro Heber McMahons V Belnaleck Art McMurroughs 12:00, Ref: Mark Curry
Sun, 17 May, Venue: Brewster Park, (Round: Round 7), Enniskillen Gaels V St Joseph's Ederney 12:00, Ref: James Lewis
Sun, 17 May, Venue: Belcoo, (Round: Round 7), Belcoo O'Rahilly's V Irvinestown St Molaises 12:00, Ref: Shane Mc Goldrick
Wed, 20 May,
Wed, 20 May, Venue: Belnaleck, (Round: Round 2), Belnaleck Art McMurroughs V Irvinestown St Molaises 19:30, Ref: Joe Smyth
MFL Division 1
Tue, 19 May,
Tue, 19 May, Venue: Derrygonnelly, (Round: Round 5), Derrygonnelly Harps V Knockninny Gaels 19:15, Ref: TBC
Tue, 19 May, Venue: Pairc na hEirne, (Round: Round 5), Erne Gaels Belleek V Enniskillen Gaels 19:15, Ref: TBC
MFL Division 2
Tue, 19 May,
Tue, 19 May, Venue: Aughadrumsee, (Round: Round 5), St. Gerard's V St Joseph's Ederney 19:15, Ref: TBC
Tue, 19 May, Venue: Kinawley, (Round: Round 5), Kinawley Brian Borus V Lisnaskea Emmetts 19:15, Ref: TBC
U14 Division 1
Wed, 13 May,
Wed, 13 May, Venue: Derrygonnelly, (Round: Round 1), Derrygonnelly Harps V Irvinestown St Molaises 19:30, Ref: Malachy Mc Connell
Wed, 13 May, Venue: Brewster Park, (Round: Round 1), Enniskillen Gaels V Kinawley Brian Borus 19:30, Ref: Joseph Corcoran
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: Brewster Park, (Round: Round 2), Enniskillen Gaels V Derrygonnelly Harps 16:00, Ref: Gerard Gallagher
Sat, 16 May, Venue: Irvinestown, (Round: Round 2), Irvinestown St Molaises V Kinawley Brian Borus 16:00, Ref: Eugene Mc Donagh
Wed, 20 May,
Wed, 20 May, Venue: Irvinestown, (Round: Round 3), Irvinestown St Molaises V Enniskillen Gaels 19:30, Ref: TBC
Wed, 20 May, Venue: Kinawley, (Round: Round 3), Kinawley Brian Borus V Derrygonnelly Harps 19:30, Ref: TBC
U14 Division 2
Wed, 13 May,
Wed, 13 May, Venue: St Marys Park, (Round: Round 1), Tempo Maguires V Teemore Shamrocks 19:30, Ref: Martin Higgins
Wed, 13 May, Venue: Lisnaskea, (Round: Round 1), Lisnaskea Emmetts V Belnaleck Art McMurroughs 19:30, Ref: James Lewis
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: St Marys Park, (Round: Round 2), Teemore Shamrocks V Lisnaskea Emmetts 16:00, Ref: Malachy Mc Connell
Sat, 16 May, Venue: Belnaleck, (Round: Round 2), Belnaleck Art McMurroughs V Tempo Maguires 16:00, Ref: Jack Mc Kelvey
Wed, 20 May,
Wed, 20 May, Venue: Belnaleck, (Round: Round 3), Belnaleck Art McMurroughs V Teemore Shamrocks 19:30, Ref: TBC
Wed, 20 May, Venue: St Marys Park, (Round: Round 3), Tempo Maguires V Lisnaskea Emmetts 19:30, Ref: TBC
U14 Division 3
Wed, 13 May,
Wed, 13 May, Venue: Brookeborough, (Round: Round 1), Brookeboro Heber McMahons V Derrylin OConnells 19:30, Ref: Shane Mc Goldrick
Wed, 13 May, Venue: Garrison, (Round: Round 1), Devenish St Mary's V Erne Gaels Belleek 19:30, Ref: Mark Curry
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: Derrylin, (Round: Round 2), Derrylin OConnells V Devenish St Mary's 16:00, Ref: Oisin Mahon
Sat, 16 May, Venue: Brokeborough, (Round: Round 2), Brookeboro Heber McMahons V Erne Gaels Belleek 16:00, Ref: Martin Higgins
Wed, 20 May,
Wed, 20 May, Venue: Pairc na hEirne, (Round: Round 3), Erne Gaels Belleek V Derrylin OConnells 19:30, Ref: TBC
Wed, 20 May, Venue: Garrison , (Round: Round 3), Devenish St Mary's V Brookeboro Heber McMahons 19:30, Ref: TBC
U14 Division 4
Thu, 14 May,
Thu, 14 May, Venue: Belcoo, (Round: Round 1), Belcoo O'Rahilly's V Roslea Shamrocks 19:30, Ref: John Crudden
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: Shamrock Park, (Round: Round 2), Roslea Shamrocks V Newtownbutler First Fermanaghs 16:00, Ref: Sean Allen
Mon, 18 May,
Mon, 18 May, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round: Round 2), St Patrick's Donagh V Belcoo O'Rahilly's 19:30, Ref: Daire O Cathain
Wed, 20 May,
Wed, 20 May, Venue: Louis Leonard Memorial Park, (Round: Round 3), St Patrick's Donagh V Roslea Shamrocks 19:30, Ref: TBC
Wed, 20 May, Venue: Belcoo, (Round: Round 3), Belcoo O'Rahilly's V Newtownbutler First Fermanaghs 19:30, Ref: TBC
U14 Division 5
Thu, 14 May,
Thu, 14 May, Venue: St. Mary's GFC, (Round: Round 2), Maguiresbridge St Mary's V Aghadrumsee St McCartans 19:30, Ref: Sean Treacy
Thu, 14 May, Venue: Brewster Park, (Round: Round 2), Enniskillen Gaels V Coa O'Dwyer's 19:30, Ref: Nigel Sweeney
Sat, 16 May,
Sat, 16 May, Venue: St. Mary's GFC, (Round: Round 1), Maguiresbridge St Mary's V Enniskillen Gaels 16:00, Ref: Mark Curry
Sat, 16 May, Venue: Coa, (Round: Round 1), Coa O'Dwyer's V St Joseph's Ederney 16:00, Ref: Sean Treacy
Wed, 20 May,
Wed, 20 May, Venue: Ederney, (Round: Round 3), St Joseph's Ederney V Enniskillen Gaels 19:30, Ref: TBC
Wed, 20 May, Venue: Coa, (Round: Round 3), Coa O'Dwyer's V Aghadrumsee St McCartans 19:30, Ref: TBC